Zebra3006419-T Zebra 8000D 10 Year Receipt, Bonrolle, Thermopapier, 101,6mm
Toon alle:
POS-Drucker,Paper Rolls
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 8000D 10 Year Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 101.6 mm
- Lengte: 31.7 m
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 8000D 10 Year Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 101.6 mm |
| Lengte | 31.7 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Eigenschaften | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1146 |
| Origineel artikelnummer | 3006419-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1860 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?







