
ZurückStartseiteThermotransferbänder, Zebra, 2300, Wachs, 156 mm, 900 m, Out, Schwarz | 02300BK15690
Art: 02300BK15690EAN: 4805388884718
Thermotransferbänder, Zebra, 2300, Wachs, 156 mm, 900 m, Out, Schwarz | 02300BK15690
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 2300
- Specificatie 3: wax
- Rol breedte: 156 mm
- Kern breedte: 156 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 2300 |
| Specificatie 3 | wax |
| Rol breedte | 156 mm |
| Kern breedte | 156 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 900m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt2541 |
| Origineel artikelnummer | 02300BK15690 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 1.2860 kg |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Minimale afname | 6 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen







