45076-30703 - Rotoli per ricevute, Heipa, carta comune, 76 mm, 65 mm, 12,7 mm, bianco
Toon alle:
Categorie
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 76 mm
- Lengte: 38 m
- Diameter rol: 65 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 76 mm |
| Lengte | 38 m |
| Diameter rol | 65 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ronorm76 |
| Origineel artikelnummer | 45076-30703 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1766 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?








