
IndietroHomeGetac F110G7, 29,5 cm (11,6''), Capacitivo proiettato, Full HD, GPS, USB, BT, 5G, Intel Core i7, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTB164JI1QXX
Art: FTB164JI1QXXEAN: 4805388875501
Getac F110G7, 29,5 cm (11,6''), Capacitivo proiettato, Full HD, GPS, USB, BT, 5G, Intel Core i7, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTB164JI1QXX
Toon alle:
Getac F110 Version
Assistenza Clienti Eccezionale
High-Quality Products
Leader nelle Soluzioni Industriali
1.000.000+ Products in Stock
Prezzi a scalare business su richiesta.
Ordina entro le 17:00 e spediremo oggi stesso.
Descrizione
Getac F110G7 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Getac F110G7 is een mobiele computer van GETAC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Caratteristiche
- Resolutie: 1920x1080 pixels
- Schermgrootte: 29.5 cm (11.6'')
- Helderheid: 1200 cd
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Wi-Fi 6E
- Aansluiting: USB
- Touchtechnologie: projected capacitive
- Beschermklasse: IP66
Specifiche tecniche
| Producttype | Tablet PC |
|---|---|
| Specificatie 1 | ultra robuuste |
| Specificatie 2 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 29.5 cm (11.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Specificatie 5 | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Specificatie 7 | GPS |
| Specificatie 8 | Camera (8 MP) |
| Specificatie 9 | front camera (5 MP) |
| Specificatie 10 | pass Through |
| Specificatie 11 | vibratie/ trilling |
| Helderheid | 1200 cd |
| Aansluiting | USB |
| Specificatie 14 | Thunderbolt 4 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Wi-Fi 6E |
| Specificatie 17 | audio |
| Specificatie 18 | SIM |
| Specificatie 19 | 5G |
| Specificatie 20 | Intel Core i7 |
| Specificatie 21 | 2.4 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Ssd | 256 GB |
| Specificatie 24 | Win |
| Specificatie 25 | 11 Professional |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Specificatie 28 | accu |
| Specificatie 29 | 2640 mAh |
| Specificatie 30 | 2x |
| Specificatie 31 | verwijderbare batterij |
| Specificatie 32 | stylus-pen |
| Meegeleverd | QSG |
| Beschermklasse | IP66 |
| Specificatie 35 | MIL-STD 461 |
| Specificatie 36 | MIL-STD 810H |
| Artikelcode | getf110g7-15 |
| Origineel artikelnummer | FTB164JI1QXX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Tablet pcs |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.7280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commento



