55080-70824 - Rotoli per ricevute, Heipa, carta termica, 80 mm, 80 mm, 12,7 mm, bianco
Toon alle:
Categorie
Descrizione
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Vrij van Bisphenol
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 80 m
- Diameter rol: 80 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 80 m |
| Diameter rol | 80 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caratteristiche | vrij van Bisphenol |
| Kleur | Wit |
| Specificatie 9 | longlife (tot 10 jaar) |
| Artikelcode | rot8080mll3 |
| Origineel artikelnummer | 55080-70824 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.3226 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?











