T65393IO- Thermotransferbänder, Inkanto, AXR 7+, Harz, 152 mm, 300 m, In, Schwarz
Toon alle:
Kategorien
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 7+
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 152 mm
- Kern breedte: 152 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 7+ |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 152 mm |
| Kern breedte | 152 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3125 |
| Origineel artikelnummer | T65393IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Minimale afname | 50 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?









