T12869IO- Thermotransferbänder, Inkanto, AXR 7+, Harz, 110 mm, 300 m, Out, Schwarz
Toon alle:
Kategorien
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 7+
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 110 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 25.4 mm
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 7+ |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt4529 |
| Origineel artikelnummer | T12869IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.4800 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 50 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?
Zuletzt angesehen









