
ZurückStartseiteSchlagworteANKER CountEasy/CountEasy TS VersionGetac S510, Thunderbolt 4, 39,6 cm (15,6''), Full HD, QWERTZ (DE), USB, BT, Ethernet, WLAN, SSD, Win. 11 Profi | SU1N6CQ4SDXX
Art: SU1N6CQ4SDXXEAN: 4805388875686
Getac S510, Thunderbolt 4, 39,6 cm (15,6''), Full HD, QWERTZ (DE), USB, BT, Ethernet, WLAN, SSD, Win. 11 Profi | SU1N6CQ4SDXX
Toon alle:
Getac S510 Version
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Getac S510G1 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Getac S510G1 is een mobiele computer van GETAC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 1920x1080 pixels
- Schermgrootte: 39.6 cm (15.6'')
- Helderheid: 1000 cd
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet
- Aansluitingen: WLAN (Wi-Fi 6E)
- Aansluiting: USB (2x)
- Beschermklasse: IP53
Technische Daten
| Producttype | Notebook |
|---|---|
| Specificatie 1 | rugged |
| Specificatie 2 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 39.6 cm (15.6'') |
| Specificatie 4 | capacitieve |
| Specificatie 5 | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Specificatie 7 | keypad (QWERTZ) |
| Specificatie 8 | front camera |
| Helderheid | 1000 cd |
| Aansluiting | USB (2x) |
| Specificatie 11 | Thunderbolt 4 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Aansluitingen | WLAN (Wi-Fi 6E) |
| Specificatie 15 | HDMI |
| Specificatie 16 | Intel Core Ultra 5 |
| Geheugen | 16 GB |
| Ssd | 512 GB |
| Specificatie 19 | Win |
| Specificatie 20 | 11 Professional |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Specificatie 23 | accu |
| Specificatie 24 | 6900 mAh |
| Specificatie 25 | stylus-pen |
| Beschermklasse | IP53 |
| Specificatie 27 | MIL-STD 810H |
| Artikelcode | gets510-8 |
| Origineel artikelnummer | SU1N6CQ4SDXX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | Notebooks (robuuste) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 3.4280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen






