
ZurückStartseiteFZ-G2NBMBGBE- Panasonic TOUGHBOOK G2 mk3, 25,7 cm (10,1''), USB, Ethernet, 4G, NFC, SSD, Win. 11 Pro, schwarz
Art: FZ-G2NBMBGBEEAN: 6152011032052
FZ-G2NBMBGBE- Panasonic TOUGHBOOK G2 mk3, 25,7 cm (10,1''), USB, Ethernet, 4G, NFC, SSD, Win. 11 Pro, schwarz
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Panasonic TOUGHBOOK G2 mk3 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Panasonic TOUGHBOOK G2 mk3 is een mobiele computer van PANASONIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 1920x1200 pixels
- Schermgrootte: 25.7 cm (10.1'')
- Helderheid: 1.000 cd
- Aansluitingen: Ethernet
- Aansluitingen: NFC
- Aansluiting: USB (Type A)
- RAM: 16 MB
- Meegeleverd: voeding
Technische Daten
| Producttype | Tablet PC |
|---|---|
| Specificatie 1 | ultra robuuste |
| Specificatie 2 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 25.7 cm (10.1'') |
| Specificatie 4 | capacitieve |
| Resolutie | 1920x1200 pixels |
| Specificatie 6 | micro SD-Slot |
| Specificatie 7 | vingerafdruk lezer |
| Specificatie 8 | Camera (8 MP) |
| Specificatie 9 | front camera (2 MP) |
| Helderheid | 1.000 cd |
| Aansluiting | USB (Type A) |
| Specificatie 12 | Thunderbolt 4 |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Specificatie 14 | 4G (LTE) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 16 | Intel Core Ultra 5 |
| RAM | 16 MB |
| Ssd | 512 GB |
| Specificatie 19 | Win |
| Specificatie 20 | 11 Professional |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (UK) |
| Meegeleverd | QSG |
| Protection class | IP65 |
| Specificatie 25 | MIL-STD 810H |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | pang2-115 |
| Origineel artikelnummer | FZ-G2NBMBGBE |
| Merk | PANASONIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Tablet pcs |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.3870 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenZuletzt angesehen














