
ZurückStartseiteKategorienBarcode-LesegeräteCordless ReadersDatalogic Gryphon I GM4500Datalogic Gryphon I GM4500 VersionDatalogic Memor 35x, Green Spot, 2D, LR, PTT, USB-C, BT (BLE), Wi-Fi, 5G, NFC, Android, GMS, RB, schwarz | 944850005
Art: 944850005EAN: 4805388873835
Datalogic Memor 35x, Green Spot, 2D, LR, PTT, USB-C, BT (BLE), Wi-Fi, 5G, NFC, Android, GMS, RB, schwarz | 944850005
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Datalogic Memor 35x — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Datalogic Memor 35x is een mobiele computer van DATALOGIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 2160x1080 pixels
- Schermgrootte: 15.2 cm (6'')
- Aansluitingen: Bluetooth (BLE, klasse 5.2)
- Aansluitingen: WLAN (Wi-Fi 6E)
- Aansluitingen: NFC
- Aansluiting: USB-C
- Beschermklasse: IP65
- Beschermklasse: IP68
Technische Daten
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager (Long range) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 15.2 cm (6'') |
| Specificatie 5 | Touch scherm |
| Specificatie 6 | capacitieve |
| Specificatie 7 | multi touch |
| Resolutie | 2160x1080 pixels |
| Audio | luidspreker |
| Specificatie 10 | 13 MP |
| Specificatie 11 | front camera (8 MP) |
| Specificatie 12 | Push to talk |
| Specificatie 13 | vibratie/ trilling |
| Aansluiting | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth (BLE, klasse 5.2) |
| Aansluitingen | WLAN (Wi-Fi 6E) |
| Specificatie 17 | 5G |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 19 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 20 | 2.4 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Flash | 128 GB |
| Os | Android |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 25 | accu |
| Specificatie 26 | 4680 mAh |
| Specificatie 27 | verwijderbare batterij |
| Beschermklasse | IP65 |
| Beschermklasse | IP68 |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | dlme35x |
| Origineel artikelnummer | 944850005 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.4020 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen







