PANASONICPanasonic TOUGHBOOK 55 mk3, FHD-Display, 35,5 cm (14''), Full HD, QWERTZ (DE), USB, USB-C, BT, Ethernet, WLAN, SSD, Win. 11 Profi | FZ-55J2601BG
Beschreibung
Panasonic TOUGHBOOK 55mk3 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Panasonic TOUGHBOOK 55mk3 is een mobiele computer van PANASONIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 1920x1080 pixels
- Schermgrootte: 35.5 cm (14'')
- Helderheid: 1000 cd
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet
- Aansluitingen: WLAN
- Aansluiting: USB-C
- Beschermklasse: IP53
Technische Daten
| Producttype | Notebook |
|---|---|
| Specificatie 1 | rugged |
| Schermgrootte | 35.5 cm (14'') |
| Specificatie 3 | capacitieve |
| Specificatie 4 | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Specificatie 6 | QWERTZ |
| Helderheid | 1000 cd |
| Aansluiting | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Aansluitingen | WLAN |
| Specificatie 12 | audio |
| Specificatie 13 | HDMI |
| Specificatie 14 | Micro SD-Slot |
| Specificatie 15 | Intel Core i5 vPro |
| Specificatie 16 | 1.6 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Ssd | 512 GB |
| Specificatie 19 | Win |
| Specificatie 20 | 11 Professional |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Specificatie 23 | accu |
| Specificatie 24 | 6500 mAh |
| Specificatie 25 | webcam |
| Beschermklasse | IP53 |
| Artikelcode | panfz55-126 |
| Origineel artikelnummer | FZ-55J2601BG |
| Merk | PANASONIC |
| Categorie | Notebooks (robuuste) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 3.7010 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?






