
ZurückStartseiteGetac V110 G4, 29,5cm (11,6''), QWERTZ (DE), GPS, Chip, USB, RS232, BT, Ethernet, Wi-Fi, 4G, SSD, Win. 10 Pro | VG21ZCK4BPBX
Art: VG21ZCK4BPBXEAN: 6094036954929
Getac V110 G4, 29,5cm (11,6''), QWERTZ (DE), GPS, Chip, USB, RS232, BT, Ethernet, Wi-Fi, 4G, SSD, Win. 10 Pro | VG21ZCK4BPBX
Toon alle:
Getac V110 Version
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Getac V110 G4 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Getac V110 G4 is een mobiele computer van GETAC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 1366x768 pixels
- Schermgrootte: 5 cm (11,6'')
- Helderheid: helderheid: 800 cd
- Aansluitingen: USB (3.0, 3x)
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet (10/100/1000 Mbit)
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
Technische Daten
| Producttype | Notebook |
|---|---|
| Specificatie 1 | ultra robuuste |
| Specificatie 2 | utilities |
| Specificatie 3 | manufacturing |
| Specificatie 4 | transportation |
| Specificatie 5 | oil & gas |
| Specificatie 6 | field service |
| Specificatie 7 | schermgrootte |
| Specificatie 8 | 29 |
| Schermgrootte | 5 cm (11,6'') |
| Specificatie 10 | Touch technologie |
| Specificatie 11 | Touch scherm |
| Specificatie 12 | capacitieve |
| Specificatie 13 | resolutie |
| Resolutie | 1366x768 pixels |
| Specificatie 15 | Diversen (eigenschappen/kenmerken) |
| Specificatie 16 | keypad (QWERTZ, schermverlichting, rubber) |
| Specificatie 17 | GPS |
| Specificatie 18 | smart card leze |
| Specificatie 19 | touchpad |
| Specificatie 20 | webcam |
| Specificatie 21 | pass Through |
| Helderheid | helderheid: 800 cd |
| Specificatie 23 | interfaces |
| Aansluitingen | USB (3.0, 3x) |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet (10/100/1000 Mbit) |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Specificatie 29 | audio |
| Specificatie 30 | HDMI |
| Specificatie 31 | ExpressCard 54 |
| Specificatie 32 | 4G |
| Specificatie 33 | processor (Intel Core i5, 2.5GHz) |
| Specificatie 34 | Geheugen |
| RAM | 8 GB |
| Ssd | 128 GB |
| Specificatie 37 | OS/ emulatie |
| Specificatie 38 | Win |
| Specificatie 39 | 10 Professional |
| Specificatie 40 | toebehoren |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Specificatie 43 | accu |
| Specificatie 44 | 2100 mAh |
| Specificatie 45 | 2x |
| Specificatie 46 | hard handle |
| Specificatie 47 | beschermingsgraad |
| Beschermklasse | IP65 |
| Specificatie 49 | MIL-STD 461 |
| Specificatie 50 | MIL-STD 810G |
| Artikelcode | getv110g4-30 |
| Origineel artikelnummer | VG21ZCK4BPBX |
| Merk | GETAC |
| Categorie | Notebooks (robuuste) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 3.7740 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen




