TSCA30RB-A001-0012 TSC Alpha-30R, Basic, USB, BT, NFC, 8 Punkte/mm (203dpi), linerless, Display, schwarz
Beschreibung
TSC Alpha-30R — bonprinter voor snelle en betrouwbare kassabonnen
De TSC Alpha-30R is een bonprinter van TSC voor kassapunten waar betrouwbaarheid en snelheid tellen. Deze printer is geschikt voor winkels, horeca en servicebalies en combineert printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: NFC.
Eigenschaften
- Printresolutie: afdruk
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 80 mm
- Maximale printbreedte: 72 mm
- Maximale roldiameter: 57 mm
- Printsnelheid: 127 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth
Technische Daten
| Producttype | mobiele printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | afdruk |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 80 mm |
| Maximale printbreedte | 72 mm |
| Maximale roldiameter | 57 mm |
| Printsnelheid | 127 mm/s |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 11 | keypad (3 functietoetsen) |
| Meegeleverd | linerless platen |
| Specificatie 13 | LCD Display |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 128 MB |
| Meegeleverd | voeding (EU) |
| Meegeleverd | riem clip |
| Specificatie 18 | batterij |
| Specificatie 19 | 3080 mAh |
| Meegeleverd | QSG |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | tsca30r-4 |
| Origineel artikelnummer | A30RB-A001-0012 |
| Merk | TSC |
| Categorie | POS Printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.9140 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?








