TSCA30RP-A001-1002 TSC Alpha-30R, Premium, USB, BT, WLAN, NFC, 8 Punkte/mm (203dpi), Display, schwarz
Beschreibung
TSC Alpha-30R — bonprinter voor snelle en betrouwbare kassabonnen
De TSC Alpha-30R is een bonprinter van TSC voor kassapunten waar betrouwbaarheid en snelheid tellen. Deze printer is geschikt voor winkels, horeca en servicebalies en combineert printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: NFC.
Eigenschaften
- Printresolutie: afdruk
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 80 mm
- Maximale printbreedte: 72 mm
- Maximale roldiameter: 57 mm
- Printsnelheid: 152 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth
Technische Daten
| Producttype | mobiele printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | afdruk |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 80 mm |
| Maximale printbreedte | 72 mm |
| Maximale roldiameter | 57 mm |
| Printsnelheid | 152 mm/s |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 12 | keypad (3 functietoetsen) |
| Meegeleverd | LCD Display |
| RAM | 128 MB |
| Flash | 128 MB |
| Meegeleverd | voeding (EU) |
| Meegeleverd | riem clip |
| Specificatie 18 | batterij |
| Specificatie 19 | 3060 mAh |
| Meegeleverd | QSG |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | tsca30r-5 |
| Origineel artikelnummer | A30RP-A001-1002 |
| Merk | TSC |
| Categorie | POS Printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.0320 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?








