
Art: 944950001EAN: 5715063733219
944950001 – Datalogic Memor 12, 2D, USB-C, BT, Wi-Fi, NFC, Android
Toon alle:
Kategorien
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Datalogic Memor 12 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Datalogic Memor 12 is een mobiele computer van DATALOGIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 1080x2160 pixels
- Schermgrootte: 15.2 cm (6'')
- Helderheid: 450 cd
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Wi-Fi 6E
- Aansluitingen: NFC
- Aansluiting: USB-C
- Beschermklasse: IP65
Technische Daten
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Specificatie 2 | imager |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 15.2 cm (6'') |
| Specificatie 5 | capacitieve |
| Specificatie 6 | multi touch |
| Resolutie | 1080x2160 pixels |
| Specificatie 8 | Camera (16 MP) |
| Specificatie 9 | front camera (8 MP) |
| Specificatie 10 | vibratie/ trilling |
| Helderheid | 450 cd |
| Aansluiting | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Wi-Fi 6E |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 16 | Micro SD-Slot |
| Specificatie 17 | Qualcomm Octa Core |
| Specificatie 18 | 2.4 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Flash | 64 GB |
| Specificatie 21 | Android (13) |
| Specificatie 22 | accu |
| Specificatie 23 | 4000 mAh |
| Beschermklasse | IP65 |
| Beschermklasse | IP67 |
| Artikelcode | dlme12 |
| Origineel artikelnummer | 944950001 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.3000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen













