
ZurückStartseiteDatalogic Joya Touch 22, 2D, USB-C, BT, WLAN, NFC, Android, GMS, schwarz | 911400029
Art: 911400029EAN: 4805388873651
Datalogic Joya Touch 22, 2D, USB-C, BT, WLAN, NFC, Android, GMS, schwarz | 911400029
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Datalogic Joya Touch 22 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Datalogic Joya Touch 22 is een mobiele computer van DATALOGIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Eigenschaften
- Resolutie: 854x480 pixels
- Schermgrootte: 10.9 cm (4,3'')
- Aansluitingen: USB-C
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Aansluitingen: NFC
- RAM: 4 GB
- Flash: 32 GB
Technische Daten
| Producttype | Mobiele dataterminal |
|---|---|
| Specificatie 1 | 2D |
| Imager (1 mp, illumination | wit) |
| Specificatie 3 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 10.9 cm (4,3'') |
| Resolutie | 854x480 pixels |
| Eigenschaften | Green Spot |
| Aansluitingen | USB-C |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Aansluitingen | NFC |
| Specificatie 11 | Qualcomm 660 |
| Specificatie 12 | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 32 GB |
| Specificatie 15 | Android (11) |
| Meegeleverd | Google Mobile Services |
| Specificatie 17 | accu |
| Specificatie 18 | 3300 mAh |
| Kleur | zwart |
| Artikelcode | dljoyat-36 |
| Origineel artikelnummer | 911400029 |
| Merk | DATALOGIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Handheldterminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.3660 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen



