Cintas de transferencia térmica, Armor-Iimak, cera AWX FH, cera, 80 mm, 450 m, exterior, negro | T63390IO
Descripción
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Características
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AWX FH
- Specificatie 3: Wax
- Rol breedte: 80 mm
- Kern breedte: 80 mm
- Kern: 25.4 mm
Especificaciones técnicas
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AWX FH |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 80 mm |
| Kern breedte | 80 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 450 m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3656 |
| Origineel artikelnummer | T63390IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.3860 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Opiniones
0/5
No se ha encontrado ningún comentario.
Denos su opiniónCan we help?






